Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

Visi mūsų tinklapiai optimizuoti paieškos sistemoms -  tai žymiai padidina jūsų tinklapio lankomumą!

Paslaugos

  • Interneto puslapių kūrimas

    Kuriame tinklalapius, kurie atneša maksimalią naudą klientui: yra optimizuoti paieškos sistemoms, patogūs ir efektyvūs. Sukūrę tinklalapį visada pasirūpiname tinklalapio po... daugiau
  • Web dizainas

    Kuriame profesionalų ir šiuolaikišką svetainių dizainą, originaliai įgyvendiname klientų vizijas. Pagrindiniai darbai yra koncepcijos aprašymas, struktūros sudarymas ir pats kūrybinis proce... daugiau
  • Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

    Kruopščiai atliekame svetainių suderinimo darbus aukštoms google ir kitų paieškos sistemų pozicijoms pasiekti. Teisingi SEO sprendimai yra efektyvesni nei kiti reklamos būdai. daugiau
Pradžia Naujienos

Web dizainas: sugražintas adresas PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 2013 05 03 21:52

Susigrąžinome domeną web-dizainas.com, kurį buvo pasisavinę nesąžiningi asmenys. Nors paskuriniu metu tai buvo tik "vizitinė kortelė", šios svetainės pagrindinė veikla - web dizainas

Web dizainas

Web dizainas seniau dažniausiai buvo reiškė tinklapių kūrimą, interneto puslapių kūrimą ir pan. Kadangi dabar daugelis tinklapio kūrimą suprantą kur kas plačiau, nei vien tik jo išvaizdos sukūrimą, šis terminas dabar jau nėra toks populiarus, koks buvo anksčiau.

 
Kam reikalingas SEO? PDF Spausdinti Email
Šeštadienis, 2009 05 16 08:55

Jau šiek tiek seniau Vytautas Bartulis paruošė naudingą straipsnį: "Kam reikalingas SEO"

Anksčiau tik tarp IT specialistų žinomas paslaptingas žodis „SEO“ dabar jau vis dažniau minimas ir rinkodaros specialistų ar net vadovų tarpe. Kaip bebūtų, daugumai jų tai visdar mažai suprantamas ir nereikšmingas terminas. O kaip yra iš tikrųjų?..

SEO (angliškai „Search Engine Optimization“), paprastai tariant, yra internetinės svetainės optimizavimo procesas, kurio metu siekiama ją padaryti kuo lengviau surandamą per paieškos sistemas. Kitaip sakant, svetainė yra modifikuojama taip, kad ieškant pagal tam tikrus raktinius žodžius ji atsidurtų pirmame paieškos rezultatų puslapyje ir kuo aukščiau – idealiu atveju pirmoje pozicijoje. Daugumoje atvejų optimizavimas atliekamas populiariausiajai Google paieškai.

Daugiau

 
Interneto puslapių kūrimo klaidos PDF Spausdinti Email
Antradienis, 2008 07 15 10:06
Interneto puslapių kūrimas - sudėtingas procesas. Pratęsiant ankstesnio straipsnelio apie turinio klaidas įmonių tinklapiuose temą, daugeliui įmonių savininkų, marketingo vadybininkų ir tinklalapių administratorių manome bus aktualus ir šis straipsnelis apie daromas klaidas kuriant tinklapius ir jų raidą bėgant laikui.
 
Įmonių tinklapių turinio klaidos PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 2008 07 10 06:18

Jau prirašyta šimtai straipsnių apie įmonių interneto svetaines. Dar daugiau apie tai diskutuojama. Tačiau naujas laikmetis atneša naujų korekcijų. Pamenu, prieš kelis metus, versdamas panašų straipsnį apie dalį klaidų net nekalbėjau. Internautai keičiasi, todėl dar kartą lakoniškai ir aiškiai apie klaidas:

Skaityti daugiau...
 
Interneto tinklapio saugumas PDF Spausdinti Email
Antradienis, 2008 06 17 07:56

Nors paprastai tinklalapio saugumu turi rūpintis tinklalapį prižiūrinti įmonė, dažnai žmonės, keldami įvairias bylas, patys diegdami įvairius modulius, sukurdami katalogus palieka įvairių spragų. Šiame mažame straipsnelyje patarsime kaip to išvengti.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 Sekantis > ir >>

Puslapis 1 iš 2

UAB "Tinkama"
Žemgulio g. 25, Kaunas
Įm. k. 301549670
PVM mok. kodas: LT100003955612
A/S LT857300010106210131
Bankas: Hansabankas

Kiti miestai: Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys