Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

Visi mūsų tinklapiai optimizuoti paieškos sistemoms -  tai žymiai padidina jūsų tinklapio lankomumą!

Paslaugos

 • Interneto puslapių kūrimas

  Kuriame tinklalapius, kurie atneša maksimalią naudą klientui: yra optimizuoti paieškos sistemoms, patogūs ir efektyvūs. Sukūrę tinklalapį visada pasirūpiname tinklalapio po... daugiau
 • Web dizainas

  Kuriame profesionalų ir šiuolaikišką svetainių dizainą, originaliai įgyvendiname klientų vizijas. Pagrindiniai darbai yra koncepcijos aprašymas, struktūros sudarymas ir pats kūrybinis proce... daugiau
 • Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

  Kruopščiai atliekame svetainių suderinimo darbus aukštoms google ir kitų paieškos sistemų pozicijoms pasiekti. Teisingi SEO sprendimai yra efektyvesni nei kiti reklamos būdai. daugiau
Pradžia Interneto puslapių kūrimas

Optimizavimas google

Atliekame svetainių optimizavimo darbus aukštoms google ir kitų paieškos sistemų pozicijoms pasiekti. Protingi SEO sprendimai yra efektyvesni nei kiti reklamos būdai.


Optimizavimas paieškos sistemoms (Search Engine Optimization „SEO“) – tinklalapių suderinimas, siekiant palankesnės vietos paieškos sistemų rezultatuose. Norint tai pasiekti derėtų padaryti taip, kad visą informaciją tinklalapyje gelėtų lengvai pasiekti paieškos sistemos, metaduomenys būtų paruošti indeksavimui, puslapiai gausiai susieti nuorodomis, taip pat svetainė turi būti pasiekiama iš kuo daugiau kitų svetainių. Į optimizavimo paieškos sistemoms procesą taip pat įeina žodžių naudojamų tekste parinkimas bei pateikimas tiek matomose puslapio vietose, tiek metaduomenyse. Šis terminas dažnai naudojamas paieškos variklių marketinge, kaip veiksmų tiesiogiai ar netiesiogiai nukreiptų į tinklalapio reitingą bendrinis vardas.

 

Mūsų patirtis ir privalumai

Tinklalapių optimizavimo srityje dirbame jau septintus metus, todėl galite pasikliauti tikrai nemaža mūsų patirtimi. Optimizavimo paieškos sistemoms srityje taip pat esame atlikę daugybę projektų – todėl drąsiai įsipareigojame dėl jūsų užsakytų paslaugų tikslų įgyvendinimo. Kruopščiai atliekame svetainių suderinimo darbus aukštoms google ir kitų paieškos sistemų pozicijoms pasiekti.

Siūlomos paslaugos

 • Vienkartinė paslauga - optimizuotume jūsų tinklalapį taip, kad įvedus pageidaujamą raktažodį (pvz. biuro baldai) jūsų įmonė būtų pirmas arba tarp pirmųjų 10 rezultatų.
 • Ilgalaikė paslauga – optimizuosime jūsų tinklalapį sutartam laikotarpiui ir užtikrinsim pasiektų rezultatų tęstinumą
 • Tinklalapio analizė. Mes išanalizuosime jūsų svetainę, ir pateiksime siūlymus, ką turite atlikti, kad jūsų svetainė pakiltų paieškos rezultatuose.


Kainos

 • Užpildę kainos užklausos formą


Atlikti darbai


Reikšminis žodis

Pozicija

Tinklalapis

Pastabos

Zaidimai

3-5

a-zaidimai.lt

Ypatingai didelė konkurencija

Zaidimai

3-5

zaid.imai.lt

 

Betonavimas

1

betonavimas.com

 

Elektros darbai

3

adrelsta

 

Vamzdziai

1-2

vamzdziai.lt

 

Rinkos tyrimai

1

consulta.lt

 Kitos susijusios paslaugos

 • Interneto puslapių administravimas, redagavimas ir priežiūra

 

UAB "Tinkama"
Žemgulio g. 25, Kaunas
Įm. k. 301549670
PVM mok. kodas: LT100003955612
A/S LT857300010106210131
Bankas: Hansabankas

Kiti miestai: Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys