Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

Visi mūsų tinklapiai optimizuoti paieškos sistemoms -  tai žymiai padidina jūsų tinklapio lankomumą!

Paslaugos

  • Interneto puslapių kūrimas

    Kuriame tinklalapius, kurie atneša maksimalią naudą klientui: yra optimizuoti paieškos sistemoms, patogūs ir efektyvūs. Sukūrę tinklalapį visada pasirūpiname tinklalapio po... daugiau
  • Web dizainas

    Kuriame profesionalų ir šiuolaikišką svetainių dizainą, originaliai įgyvendiname klientų vizijas. Pagrindiniai darbai yra koncepcijos aprašymas, struktūros sudarymas ir pats kūrybinis proce... daugiau
  • Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

    Kruopščiai atliekame svetainių suderinimo darbus aukštoms google ir kitų paieškos sistemų pozicijoms pasiekti. Teisingi SEO sprendimai yra efektyvesni nei kiti reklamos būdai. daugiau
Pradžia Interneto puslapių kūrimas

Paslauga SEO report

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) yra kelis kartus efektyvesnis ir pigesnis būdas pritraukti klientus, nei interneto reklamos priemonės. Optimizavimas paieškos sistemoms - tai veiksmų visuma, leidžianti iškelti jūsų svetainę tarp pimųjų paieškos rezultatuose.
SEO report paslauga - tai išsami tinklapio analizė su veiksmų planu. Pateikiama išsami tinklalapio ir konkurencinės aplinkos analizė, išvardinamos ir išanalizuojamos klaidos, sukuriamas nuodugnus veiksmų planas, teikiami pasiūlymai svetainės gerinimui. Į paslaugą įeina konsultacijos telefonu.

Tinklapio analizė ir veiksmų planas

Kruopščiai analizuojame tinklapį didžiausią dėmesį skirdami turiniui, antraštėms ir raktažodžiams. Nagrinėjame ir tuo pačiu metu ruošiame būtiniausių veiksmų planą, kuris užtikrintų palankesnes vietas paieškos sistemų rezultatuose.

Konkurencinės aplinkos analizė

Labai svarbu, kad klientai pirmiausia rastų Jus, o ne Jūsų konkurentus. Analizuoti konkurentų svetaines, jų turinį ir elgesį interneto erdvėje yra pirmas ir būtinas veiksmas šioje srityje. Stipriosios ir silpnosios konkurentų pusės privalo būti žinomos prieš teikiant tolimesnius siūlymus svetainės turinio pakeitimams ir optimizacijai.

Pasiūlymų ataskaita

Pasiūlymai yra individualūs kiekvienai svetainei atskirai, priklauso nuo keliamų tikslų, konkurencinės aplinkos ir labiausiai nuo pačios svetainės lankstumo. Išanalizavę konkurentus ir Jūsų svetainę, pateiksime konkrečius ir optimalius siūlymus, ką turite atlikti, kad jūsų svetainė ženkliai pakiltų paieškos rezultatuose. SEO Report pasiūlymų ataskaitoje pateikiama informacija apima svarbiausias optimizavimo paieškos sistemoms sritis. Siekiame, kad pateiktų pasiūlymų įgyvendinimas Jums garantuotų lankytojų ir potencialių klientų pagausėjimą.

Paslaugos kaina -299 Lt
Užsakyti paslaugą »
 

UAB "Tinkama"
Žemgulio g. 25, Kaunas
Įm. k. 301549670
PVM mok. kodas: LT100003955612
A/S LT857300010106210131
Bankas: Hansabankas

Kiti miestai: Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys